Teraz k dispozícii: náš Crossbody taška na riadidlá je vaším dokonalým spoločníkom na ceste do cieľa

Kúpte si našu najpredávanejšiu prilbu Heritage

THOUSAND DARÍ 2022

19. januára 2022

THOUSAND DARÍ 2022
Kúp jeden, jeden daruj

Od roku 2018 posilňujeme náš tím, aby napĺňal svoje hodnoty prostredníctvom nášho programu Thousand darov. Každý rok dávame každému členovi nášho tímu 1 000 $, aby prispel neziskovej organizácii podľa vlastného výberu. 

Tento rok náš tím daruje 19 000 dolárov na a účely – od poskytovania jedla rodinám v núdzi až po ochranu našich národných parkov. Spoznajte niektorých členov nášho tímu a organizácie, ktoré si vybrali nižšie.Priatelia rieky LA

Priatelia rieky la

"Milujem to, čo Friends of Los Angeles River robí pre zvýšenie spravodlivého prístupu a revitalizáciu rieky LA. Chcem mať možnosť ovplyvniť a oblasť, ktorú často navštevujem." – Chloe, manažérka kreatívnych služieb

El nido rodinné centrá

PROJECTQ

"ProjectQ je a organizácia priamo v mojom susedstve, ktorá poskytuje a priestor pre LGBTQIA+ mládež, ktorá sa zaoberá neistotou bývania." – Steve, produktový manažér rastu

Pestujte cyklistický základ

Chráňte naše zimy

"Už a čas sledujem Protect Our Winters a stojím si za tým, čo robia a za opatreniami, ktoré podnikajú na ochranu našej prírody." – Dustin, vedúci skladu

V priebehu rokov náš tím venoval viac ako 30 000 dolárov na boj za veci, na ktorých nám záleží, prostredníctvom Thousand Gives. Ako a , ktorá sa riadi našimi vlastnými základnými hodnotami, sme poctení a nadšení, že môžeme posilniť náš tím, aby bol svet a miestom.


Zostať v kontakte